top of page
Що-ми-робимо2.jpg

Наші програми

Наш благодійний фонд допомагає діткам з інтернату в Старій Басані та соціальних центрів Києва. Ми допомагаємо малечі розвивати свої таланти, розширюємо їх кругозір, працюємо з емоційним інтелектом та підтримуємо на шляху до реалізації найзаповітніших мрій!

smiling-teens-students-with-backpacks-and-textbook-2022-04-06-04-38-09-utc.jpg

Первинна психологічна освіта

Програма психологічного розвитку для дітей з інтернатів та складних сімей, які знаходяться у важких життєвих обставинах, пережили насилля, постраждали від повномасштабного вторгнення рф. Протягом 9 місяців, наша команда психологів та волонтерів буде надавати підтримку 30 дітям.

Стара Басань

Мета підтримки інтернату - розвивати потенціал кожного та дати дітям шанс на вступ у класні навчальні заклади! Ми не лише надаємо необхідні речі та подарунки, але й кожного тижня займаємось з дітьми й передаємо знання і навички для майбутнього. 

стара басань.jpg
менторство.jpg

Наставництво

Основною ціллю програми є допомогти дитині вирости сильною, самостійною та впевненою особистістю. Наставник стає надійним прикладом, який вчить дитину цінним життєвим навичкам, сприяє її розвитку і підтримує в процесі розв'язання проблем та прийняття рішень.

12-ступнева програма психолога Наталі Валіцької

Психолог розробила програму "Школа Еволюції", яка спрямована на покращення різноманітних навичок у дітей різного віку, зокрема тих, що перебувають у складних життєвих обставинах. Програма надає можливість розвивати тілесний, емоційний, ментальний та ідеологічний інтелект у дітей.

валицкая.jpg

Зроби свій внесок

Навіть невелика допомога від багатьох, при адресному використанні, може змінити чиєсь життя на краще. 
Зібрані кошти підуть на допомогу та розвиток потенціалу дітей, які ростуть без батьків, а також відбудову житла українців, яке було пошкоджене через війну.

Здійснюючи оплату я погоджуюсь з умовами використання сайту та ознайомлений (-на) з політикою конфіденційності. При оплаті у валюті, враховуйте % за конвертацію

bottom of page