top of page
менторство.jpg

Наставництво

Ціль програми

 

Програма наставництва адаптована під діток, яким необхідна індивідуальна підтримка з боку дорослої людини. Мета - допомогти їм стати сильними, самостійними та впевненими особистостями. Наставник є прикладом, навчає цінним навичкам, сприяє розвитку та допомагає розв'язувати проблеми та приймати рішення.


 

Короткий опис програми

Програма наставництва базується на особистій та тривалій взаємодії між наставником та дитиною. Це означає, що наставник відводить час для встановлення особистого зв'язку з дитиною і надає їй індивідуальну увагу та підтримку. Взаємодія між наставником та дитиною може бути на особистих зустрічах або ж через спілкування у соціальних мережах.

Наставництво може мати різноманітні аспекти. Наприклад, допомога з навчанням або вибором майбутньої професії, розвиток соціальних навичок, підтримка у розбудові особистого життя. Програма може бути спеціалізованою на конкретній галузі, наприклад, наставництво у сфері науки або спорту, або бути загальною й охоплювати різні аспекти життя дитини.

 

Задачі програми

 

  • Розвиток навичок комунікації. Наставник - це той, хто дійсно знається на якісному спілкуванні.  Він вміє розбиратися у тонкощах комунікації. З ним дитина навчиться повноцінно поринати у розмову та знаходити спільну мову з кожною людиною. 

  • Мотивування до навчання. Наставник буде підтримувати дитину на кожному кроці навчання, допоможе готуватися до контрольних та екзаменів, а також вміло планувати свій час. Він буде ділитись своїм досвідом та покаже як зробити навчання цікавим та результативним.

  • Емоційна підтримка. Наставник - це справжній друг, який буде завжди поруч, щоб допомогти дитині екологічно для себе пережити зміни настрою та психологічного стану. Підліткам важливо мати того, хто допомагає і підтримує в складних ситуаціях.

  • Вибір майбутньої професії. Наставник може допомогти дитині вибрати професію, яка відповідає її здібностям та інтересам. 

bottom of page