top of page

Умови використання веб-сайту

Користуючись веб-сайтом https://www.zminy.com.ua/ (далі - веб-сайт) ви підтверджуєте, що ознайомилися з Умовами використання веб-сайту (далі - Умови), зрозуміли та згодні виконувати їх, а також всі застосовні закони та правові норми. Якщо ви не згодні дотримуватися цих Умов, не користуйтеся цим веб-сайтом. Благодійний фонд “Шанс на зміни” (далі - Фонд) може вносити зміни до цих Умов у будь-який час і без попереднього повідомлення, тому рекомендуємо вам час від часу відвідувати цю сторінку для ознайомлення з Умовами. Використання вами цього веб-сайту після внесення нами будь-яких змін до цих Умов означає вашу згоду з цими змінами незалежно від того, ознайомилися ви з ними насправді чи ні.

Конфіденційність

Просимо ознайомитися з нашою Політикою конфіденційності, яка також застосовується під час відвідування цього веб-сайту.

Контент веб-сайту

Усі матеріали, як-от зображення, дані, ілюстрації, дизайн, значки, фотографії, відеоролики, текст, програмне забезпечення, графіка, сценарії, логотипи та інші матеріали, які є частиною цього веб-сайту (разом — Контент), є виключною власністю (прямо чи опосередкованою) Фонду та/або її постачальників контенту. Контент захищено авторським правом, торговими марками, знаками обслуговування, товарним виглядом та іншими правами на об’єкти інтелектуальної та іншої власності, які має Фонд. Усі права, які не надаються безпосередньо Фондом в цих Умовах, залишаються за Фондом.

 

Будь-які значки, логотипи й форми дизайну Фонду на будь-яких веб-сайтах Фонду — ексклюзивні торгові марки та значки послуг (прямі чи опосередковані) Фонду. Вам не надаються й не передаються ліцензії або права на будь-які з цих торгових марок, логотипів і форм дизайну, а також на будь-які інші права власності Фонду.

Решта торгових марок і знаків обслуговування, присутніх на веб-сайті Фонду, які не є власністю Фонду, належать відповідним власникам.

Використання веб-сайту й обмеження

Цей веб-сайт та його Контент можна використовувати виключно в особистих, некомерційних цілях. Використання веб-сайту або його Контенту в будь-яких інших цілях суворо заборонено, у тому числі видалення, ліквідація, передавання, публікація, розповсюдження, опосередковане кешування проксі-сервера з контролем повноважень доступу, завантаження даних, перерозподіл даних, повторне ліцензування, продаж, копіювання, повторна публікація або будь-які інші способи розповсюдження без прямого письмового дозволу Фонду або власника. Забороняється використовувати будь-які технології кадрування для вкладення будь-яких готових торгових марок або логотипів Фонду та використовувати мета-теги або будь-який інший прихований текст без нашого попереднього письмового дозволу. Забороняється робити посилання на наш веб-сайт без нашої попередньої письмової згоди. Використання «павуків», роботів і подібних їм засобів для збирання та видобування даних суворо заборонено.

 

Дозволяється переглядати та друкувати копію Контенту, що відображається на веб-сайті, та завантажувати копію будь-якого Контенту, призначеного для завантаження, лише в особистих цілях, але не дозволяється змінювати Контент будь-яким чином, у тому числі видаляти або змінювати будь-які повідомлення про авторські права або будь-які інші права власності. Права, майнові права та право на долю власності щодо Контенту не надаються вам під час копіювання або завантаження матеріалів. Інформація, надана на цьому веб-сайті, є безкоштовною та призначається лише для інформаційних цілей і не створює ділових або професійних стосунків у зв’язку з наданням послуг між вами та Фондом.

Правила поведінки в інтерактивному режимі

Ви погоджуєтеся використовувати веб-сайті лише в законних цілях. Забороняється розміщувати або передавати на веб-сайті або за допомогою веб-сайті будь-які матеріали протизаконного, небезпечного, загрозливого, образливого, агресивного, наклепницького, вульгарного, непристойного, дискредитуючого, викликаючого ненависть характеру або інші матеріали, які можуть призвести до порушення цивільної або кримінальної справи згідно з законом. Ми можемо розголошувати будь-яку інформацію або вміст електронної кореспонденції будь-якого типу (у тому числі ваші особисті дані, електронну адресу та іншу інформацію) (1) з метою виконання законів, правових норм або вимог органів влади; (2) якщо розголошення необхідне або доцільне для обслуговування веб-сайті; або (3) для захисту прав або власності Фонду, її філіалів і вас.

Точність інформації

Фонд докладає розумних зусиль для надання точної та актуальної інформації, але ми не гарантуємо точність, повноту, надійність, актуальність або безпомилковість усієї інформації, яка міститься на веб-сайті, або відсутність на веб-сайті вірусів. Ми не несемо відповідальності за будь-які помилки або недоліки на цьому веб-сайті. Незважаючи на те, що ми можемо будь-коли та без попередження змінювати Контент, покращувати роботу веб-сайті або виправляти помилки або недоліки, ми не зобов’язані цього робити. Ми намагаємося своєчасно оновлювати інформацію, але не несемо відповідальності за будь-яку неточність. Відповідальність за будь-яке використання вами інформації, наданої на цьому веб-сайті, несете лише ви, та Фонд не несе відповідальності за втрату даних, втрачений прибуток чи будь-яку іншу шкоду або втрати, понесені внаслідок використання вами цього веб-сайту.

Посилання на сторонні веб-сайти

Посилання на цьому веб-сайті можуть вести до послуг або сайтів, які Фонд не контролює та не обслуговує. Ми надаємо вам ці посилання для зручності та інформації. Посилання не означає надання підтримки цим сайтам або їхнім послугам. Ми не несемо відповідальність за інші сайти або послуги. Ви несете повну відповідальність за використання будь-якого сайту або послуги, на яку міститься посилання на цьому веб-сайті.

Відмова від гарантій і обмеження відповідальності

Цей веб-сайті і його контент надаються Фондом за принципом «як є» та «за доступністю», без надання жодних явних або неявних гарантій. Фонд відкрито відмовляється від усіх явних або обов’язкових гарантій, у тому числі, серед інших, гарантій комерційної придатності, придатності для певних цілей, права власності та непорушення прав. За жодних обставин Фонд не несе відповідальності перед жодною зі сторін за прямі, опосередковані, штрафні, випадкові, компенсаторні, особливі, сторонні та будь-які інші збитки, за втрату даних або прибутку, майнові збитки чи шкоду, припинення бізнесу чи втрату програм або даних, використання цього веб-сайту та пов’язаних із ним послуг або їхнє копіювання, відображення чи використання незалежно від правових норм, на яких ґрунтується претензія, навіть якщо Фонд була попереджена про можливість такої шкоди, у тому числі за будь-яку шкоду, що виникає внаслідок помилки, недогляду, зараження вірусом, затримки або призупинення роботи чи надання послуг незалежно від причини. Фонд не несе відповідальності за збитки, які виникають внаслідок доступу сторонніх осіб до веб-сайтів або їхнього контенту за допомогою посилання на цьому веб-сайті, використання вами цього веб-сайту або використання будь-якого обладнання чи програмного забезпечення у зв’язку з цим веб-сайтом.

 

Деякі закони не допускають обмежень на обов’язкові гарантії, виключення або обмеження відповідальності за завдану шкоду. Якщо ці закони застосовуються до вас, деякі або всі з наведених вище відмов, виключень або обмежень, можуть не діяти, та відповідальність обмежується найбільшим розміром, визначеним законом.

Відшкодування збитків

Ви погоджуєтеся звільнити Фонд від будь-яких претензій, дій, вимог щодо відшкодування збитків (у тому числі гонорарів адвокатам і витрат на них) сторонніх осіб, що виникли у зв’язку з порушенням вами цих Умов, використання вами цього веб-сайту або порушення вами будь-яких прав сторонніх осіб.

Засоби захисту від порушень

Фонд має право домагатися всіх доступних їй за законом та правом справедливості засобів захисту прав у випадку порушення цих Умов, у тому числі право блокування доступу з певної IP-адреси.

Зворотній зв’язок та інші пропозиції

Зворотній зв’язок, ідеї та інші пропозиції, надані вами за допомогою цього веб-сайту, вважаються неконфіденційною інформацією та можуть бути розголошені та використані Фондом в будь-яких цілях без зобов’язань надання вам компенсації. Усі особисті дані, надані Фонду, обробляються згідно з нашою Політикою конфіденційності.

Застосовне законодавство

Цей веб-сайт і його Контент надані виключно з метою реклами та просування інформації щодо діяльності Фонду. Цей веб-сайті контролюється та обслуговується Фондом на території України. Ви зобов’язані дотримуватися законів тієї юрисдикції, з якої здійснюєте доступ на веб-сайт, та погоджуєтеся не здійснювати доступ або використовувати інформацію цього веб-сайту з порушенням цих законів. Ці Умови, а також ваше користування веб-сайтом регулюватимуться відповідними законами України.

Вирішення суперечок

Згідно з наведеними нижче положеннями будь-яка суперечка, пов’язана з цими Умовами або з цим веб-сайтом, розглядатиметься у відповідності до законодавства України.

Інші положення

У разі прийняття рішення про те, що будь-яке з цих Умов є недійсним або не підлягає виконанню в судовому порядку, це не вплине на решту цих Умов.

Контакти

У разі виникнення запитань стосовно цього веб-сайту надсилайте їх на адресу info@zminy.com.ua.

Відомості про власника веб-сайту

Цей веб-сайт належить Фонду, яки визначає його вміст виключно на свій розсуд. Юридична адреса Фонду: 04119, м. Київ, Шевченківський район, вул. Зоологічна, 4-А, оф. 139/2.

bottom of page