top of page

Звіт за травень

  1. Місяць був насичений творчістю завдяки нашим партнерам Craftoroom! Дітки з соц.центрів створили за травень понад 50 малюнків на шоперах, футболках та мозаїках.

  2. Провели 3 заняття з психологом Наталією Валицькою. Освоювали різні технології, ніби споглядали на вже відомі процеси зі сторони та вчились робити їх по новому. Також досліджували тему релігії, як вона створюється та які важливі ритуали привносить.

  3. Організували програму на літо для діток з київських соц.центрів. Малі поїдуть до цікавого літнього табору аби провести літо пізнавально та корисно!

  4. Наша команда активно займалась пошуком коледжів для діток з інтернату. На цю мить двоє хлопців вже подали документи до навчальних закладів. Також організовуємо вступ у спортивний та кулінарний коледж для дівчат!

  5. Відзняли пізнавальне інтерв'ю з доктором психологічних наук Галиною Бевз. Чекайте повний випуск вже в цьому місяці на нашому YouTube каналі!

  6. Влаштували яскравий випускний для діток з інтернату. Малечі відправились підкорювати великі міста та досягати мрій, а ми будемо їх обов’язково підтримувати й далі!

  7. Допомогли декільком пенсіонерам, якими опікується Дніпровський соціальний центр, з їжею, прибиранням та побутовою технікою

  8. У партнерстві із дитячим садком Вікторії Миронової допомагати маленькому Міші з логопедом.

  9. Практично закрили збір для маленького Артура, якому допомагаємо із реабілітацією у дитячому садку! Залишилось зібрати буквально 2 тисячі гривень! Допомогти Артурчику можна зробивши донат за посиланням у шапці профілю!

bottom of page