top of page
Blue-05.png

Звіт за квітень

Зібрали 605 тисяч гривень

Стара Басань

 

  1. Завітали до діток інтернату у Старій Басані з нашими німецькими друзями-волонтерами. Вернер та Ойген привезли масу солодощів для дітей та чудово провели час з ними, спілкуючись про різні теми!

  2. Для дітей в інтернаті місяць був насичений на зустрічі. Лекцію про професію маркетолога провела волонтер нашого фонду Віра.

  3. Ми продовжуємо розвивати дітей та вчити їх іноземним мовам! На останніх заняттях вони продемонстрували чудові результати та засвоїли багато нових слів і фраз.

  4. Дітки зі Старої Басані - частина дружньої спільноти фонду “Шанс на зміни”. Подарували їм гарненькі худі аби вони відчували нашу підтримку та тепло.


 

Дітки з соц.центру 

  1. Продовжуємо 12-тижневу програму для дітей разом з психологом. В рамках модулів ми працювали над розвитком вміння радіти дрібницям, покращенням лідерських якостей та вмінням наслідувати інших.

  2. Провели майстер-клас з розпису футболок для підлітків сумісно із арт-студією Craftoroom. Творчість мотивує, надихає та реабілітує!

 

Партнери

 

  1. Ми приєдналися до Асоціації наставництва. Наша мета: підтримки дітей України та їх розвитку та становленні як успішних членів суспільства завдяки довірливим відносинам зі своїм наставником - дбайливим дорослим.

bottom of page