top of page
Пошук

Історія Даліди

Один з ключових напрямків діяльності фонду «Шанс на зміни» – допомога дітлахам з дитбудинків. Кожен з підлітків, якими ми опікуємося, особливий, кожен має талант. І наша мета – запалити в дітях внутрішній вогник, допомогти розкрити їхні здібності та дати шанс реалізувати потенціал.


Хочемо познайомити вас з амбасадором фонду «Шанс на зміни» – нашою Далідою. Вона розумна, гарна та неймовірно цілеспрямована. Мрія дівчини - допомагати людям, подовжувати їх життя та покращувати світ.

Дівчина з багатодітної родини, певний час виховувалася в інтернаті в селі Стара Басань, Чернігівської області. У свої 15 років Даліда має жагуче прагнення вивчитися на лікаря та рятувати людей.


Ми допомогли їй зробити важливі кроки до здійснення цієї мрії: знайшли класних репетиторів, щоб підтягнути шкільні знання та якнайкраще підготувати дівчину до вступних іспитів. Вже влітку цього року Даліда зробила важливий крок до реалізації заповітної цілі – вступила до ліцею Національного медичного університету ім. О. Богомольця у Києві.


Історія Даліди є надихаючим прикладом для інших малих. Прикладом того, що завжди є шанс змінити своє життя на краще, головне – не боятися перемін та вірити у себе. Обіцяємо, попереду в нас ще багато цікавих та надихаючих історій!Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page