top of page
Пошук

Старт проєкту "Я хочу!"

Один з фокусів діяльності фонду — підготовка підлітків до дорослого життя. Ми допомагаємо малим знайти ту справу, яка б проявила їхні таланти, давала сили долати життєві складнощі. Так виникла ідея проєкту "Я хочу!"


У рамках проєкту ми запросили наших підопічних з інтернату зі Старої Басані на професійне тестування для визначення їх здібностей. Спочатку дітлахи записали свої заповітні мрії та плани на майбутнє в анкети. Хтось одразу визначився, комусь довелось добряче подумати.


Амбасадор фонду “Шанс на зміни”, 15-річна Даліда, твердо вирішила вчитися на хірурга, 14-річній Наталі до душі професія дитячого психолога, Олексій хоче вступити до Києва на якусь технічну спеціальність.


Потім хлопці та дівчата пройшли профтестування на виявлення їх сильних сторін та здібностей. Це було нелегко, але малі справилися! Тестування допомогло визначити перелік професій, які підходять тій чи іншій дитині.


Також тест виявив слабкі місця малих, а саме — низький рівень цифрової безпеки та інформаційного благополуччя. Є над чим працювати під дбайливим супроводом нашого психолога Майї.У планах фонду — надалі продовжувати роботу з профорієнтації підлітків. Ми впевнені, що кожен з дітлахів має шанс на краще майбутнє, і раді допомагати їм.

Останні пости

Дивитися всі

Comentarios


bottom of page