top of page
Пошук

Відкриваємо збір на відбудову у Мотижині

Цього разу фонд "Шанс на зміни" приїхав у село Мотижин Київської області до родини Башинських. Більше 2-х місяців Мотижин був під окупацією армії РФ. 34 дні Іван (81 рік) та Євгенія (80 років) переховувались від обстрілів у льоху свого будинку.


Після влучання снаряда будинок загорівся. Стареньки ледь встигли вибратися з будівлі, як вона обвалилася. Все, що було нажито кропіткою працею, залишилося під руїнами.


Бабусі з дідусем нема куди їхати. А зима вже близько... Наша команда вирішила допомогти стареньким і ось який в нас план.


Біля зруйнованого будинку знаходилась літня кухня, від якої вціліли лише стіни. Наша мета – у найкоротші терміни відбудувати її та перетворити на повноцінне тепле житло 🫶


Для реалізації задуму потрібно зібрати 6500 доларів Цього вистачить, щоб закупити будівельні матеріали, зробити фундамент і підлогу, металопластикові енергозберігаючі вікна, зробити дах, встановити електричну плиту. Допоможіть Євгенії та Івану пережити холодну зиму.💫 Давайте разом дамо шанс двом літнім людям на комфортне та достойне життя, на яке вони заслужили!

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page